Lista produktów producenta: Design

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • DES003
  Szybki podgląd
  11,11 zł W magazynie

  Dwupłatowy samolot myśliwski, od połowy lat 30-tych XX wieku stanowił dumę czechosłowackiego lotnictwa. Był jednym z najlepszych myśliwców na świecie, mimo to, jednym z ostatnich budowanych seryjnie w układzie dwupłata. Druk offsetowy; kreślony tradycyjnie; prosty w budowie.

  11,11 zł
  W magazynie
 • DES001
  Szybki podgląd
  16,67 zł W magazynie

  Amerykański samolot myśliwsko-bombowy, wykorzystywany w działaniach przeciwpartyzanckich podczas wojny w Azji Południowo-Wschodniej, gdzie Amerykanie użyli go po raz pierwszy bojowo. Model wydrukowany techniką offsetową, kreślony tradycyjnie, w zestawie załączono kalkomanię do wykorzystania w trakcie budowy modelu.

  16,67 zł
  W magazynie
 • Polski samolot łącznikowo-obserwacyjny w kampanii wrześniowej używany był do rozpoznania bojowego, krótkich lotów na bliskie tyły nieprzyjaciela, utrzymanie łączności między sztabami, itp. Druk offsetowy; kreślony tradycyjnie; prosty w budowie.

  11,11 zł
  W magazynie
 • Najlepszy włoski samolot myśliwski okresu II WŚ. Znakomite osiągi dawały mu przewagę nad alianckimi samolotami Hurricane i P-40 Warhawk. Samolot otrzymał nazwę Macchi MC.202 oraz przydomek Folgore (wł. błyskawica). Druk offsetowy, kreślony tradycyjnie, model prosty w budowie.

  11,11 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów