Kwiat

Nie wszystko jest tak drogie jak myślisz

Propozycja rabatowa firmy Gomix przy zakupach w internetowym sklepie Maksimum w skali Mikro

-  wiele promocji i rabatów

-  każdy Modelarz może skorzystać

-  obowiązuje najkorzystniejsza kombinacja rabatów

- możesz sam wyliczyć swój rabat

-  specjalne kody rabatowe

FlyModel  GomixModel  

Skazani na zniżki

Nie wszystko jest tak drogie jak myślisz

Propozycja rabatowa firmy Gomix przy zakupach w internetowym sklepie Maksimum w skali Mikro składa się z wielu promocji, z których każdy Modelarz może skorzystać. Będą uwzględniane najkorzystniejsze dla Kupującego kombinacje rabatów i cen.

Dla indywidualnych Modelarzy będą także wręczane specjalne kody rabatowe. Zasady ich wykorzystania określone zostaną indywidualną instrukcją.

FlyModel GomixModel MODELARSKI FAN

rabat (1)

(1) Rabat specjalny Modelarski Fan jest nadawany Modelarzom indywidualnym przez Wydawnictwo FlyModel za wybitne osiągnięcia konkursowe. Inną automatyczną ścieżką osiągnięcia statusu rabatowego (1), przydzielonego Klientowi, jest dokonanie zakupu na sumę 750 PLN w internetowym sklepie modelarskim Maksimum w skali Mikro, licząc narastająco w nielimitowanym czasie. Rabat wynosi 5 % przy każdym następnym zakupie i sumuje się z rabatami (3), (4), (5), (6), (7), (8) i (9).

Bonus Powitalny
20 %

rabat (2)

(2) Bonus Powitalny – 20 % rabatu na całość pierwszego zakupu w internetowym sklepie modelarskim Maksimum w skali Mikro. Rabat (2) nie sumuje się z żadnym innym rabatem. Pierwszy zakup determinowany jest pierwszym podaniem adresu mailowego Modelarza.

FlyModel GomixModel Rabat FlyModel

rabat (3)

(3) Rabat FlyModel – rabat na cały asortyment: firmy Gomix i wydawnictwa FlyModel/Gomix. Wielkość rabatu określona jest wg skali:

jednorazowy zakup: od sumy   200 PLN  -   2 %

od sumy   300 PLN  -   3 %

od sumy   500 PLN  -   5 %

od sumy 1000 PLN  -  10 %

od sumy 1500 PLN  -  15 %

Rabat (3) sumuje się z rabatem (1).

Rabat asortymentowy WMC
10 %

rabat (4)

(4) Rabat asortymentowy WMC – 10 % rabatu na cały asortyment firmy WMC Models przy zakupie powyżej 40 PLN w internetowym sklepie modelarskim Maksimum w skali Mikro. Rabat (4) sumuje się z rabatem (1).

Prezent świąteczny
5 %

rabat (5)

(5) Rabat świąteczny – 5 % rabatu na cały asortyment zakupiony w okresie 01.XII – 24.XII na sumę powyżej 75 PLN w internetowym sklepie modelarskim Maksimum w skali Mikro. Rabat (5) sumuje się z rabatem (1).

Rabat specjalny
8 %

rabat (6)

(6) Rabat specjalny – 8 % rabatu na cały asortyment zakupiony na sumę powyżej 80 PLN w internetowym sklepie modelarskim Maksimum w skali Mikro przy zamówieniu złożonym dokładnie 3-go lub 13-go dnia miesiąca. Rabat (6) sumuje się z rabatem (1).

FlyModel Uciekajaca promocja
10 %

rabat (7)

(7) Uciekająca promocja – 10 % rabatu na nowo wydany model kartonowy wydawnictwa Fly Model w okresie pierwszych 30-dni sprzedaży modelu. Promocyjna cena widoczna będzie przez okres 30-dni w ofercie sklepowej. Rabat (7) sumuje się z rabatem (1).

Rabat asortymentowy...
x %

rabat (8)

(8) Rabat asortymentowy … – … % rabatu na cały asortyment firmy … przy zakupie powyżej … PLN w internetowym sklepie modelarskim Maksimum w skali Mikro. Rabat (8) sumuje się z rabatem (1).

Rabat Rocznicowy
15 %

rabat (9)

(9) Rabat Rocznicowy – 15 % rabatu na cały asortyment przy zakupie w dniu 3 sierpnia w sklepie internetowym Maksimum w skali Mikro. Rabat związany z rocznicą założenie P.H. Gomix w dniu 03.08.1988 roku. Rabat (9) sumuje się z rabatem (1).